آشنایی با شرکت

سخن مدير عامل
سخن مدير عامل

تلاش 20 ساله ما برای ارائه کیفیتی مطلوب با در نظر گرفتن هزینه های اقتصادی و مدیریت زمان ، ما را به مجموعه ایی منسجم و قوی در صنعت ساختمان تهران تبدیل نموده است . برا آنیم به همین شیوه و استفاده از مدیریت علمی ،کارگروهی، معماری خلاقانه و دانش و تجهیزات روز مهندسی عمران ، در 3 سال پیش رو به انتخابی مطمئن و قابل اعتماد برای کارفرمایان در سطح کشور ارتقا پیدا کنیم.
در این مسیر تلاش خود را به ثمر رسانده و انگیزه ما ارائه فضایی امن برای سکونت و آرامش مشتریانمان است .

چارت سازماني مبين 223
سخن مدير عامل
تاريخچه شرکت

شرکت مهندسین مبین دویست و بیست و سوم در سال 1383 تاسیس گردید. مدیران و گروه طراحی و اجرایی این شرکت دارای توانایی طراحی و اجرای ساختمانهای بلند مرتبه و متوسط، صنعتی، بام سبز، به سازی و مقاوم سازی سازه های بتنی و فولادی در برابر زلزله می باشند. همچنین این شرکت هم اکنون توانایی ساخت بعضی از محصولات مورد نیاز خود در پروژه های ساختمانی را دارا می باشد.
در حال ﺣﺎﺿﺮ ﺷﺮﻛﺖ دارای رﺗﺒﻪ 5 در رشته ابنیه از سازﻣﺎﻥ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ریزی ﻛﺸور در رده پیمانکاری ﻭ دارای ﭘﺮوانه اشتغال ﺑﻪ ﻛﺎﺭ مجری حقوقی ﺍﺯ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ نظام مهندسی ﺍﺳﺘﺎﻥ تهرﺍﻥ بوده و این مهندسین با توجه به کادر فنی خود و همچنین ظرفیت بالقوه جذب نیروهای متخصص مورد نیاز، آمادگی ارائه خدمات فنی مهندسی و تحقیقاتی مرتبط به رسته ساختمانی و صنعتی را دارا می باشد.

توانمندی های شرکت

شرکت مهندسین مبین 223 در راستای انجام پروژه های گوناگون در فازهای طراحی، محاسباتی، اجرایی و تولیدی بخش های مختلفی را راه اندازی و مدیریت می نماید.

شرکت مهندسين مبين 223 - درباره ما